X
تبلیغات
رایتل

امیروزسافت, دانلود رایگان نرم افزار و مقالات تخصصی پیراپزشکی . . . amiroozsoft
دانلود سریع و معرفی نرم افزار و مقالات تخصصی پیراپزشکی 
تبلیغات امیروزشاپ
موچین گوش و بینی Hygienic Clipper
نویسندگان امیروزسافت

امیر رسولی طهرانی Dr amirooz 810 میلاد 8 علی 2 فریبرز 15
امار امیروزسافت

تعداد بازدید ها: 1013657

بفرماییدزن میانسالی 17 تیر 1385 گریان به اداره آگاهی مرکز رفت و مدعی شد دو مرد جوان او را به یک خانه در خیابان مختاری کشاندند و تحت آزارهای شیطانی قرار دادند.


شاکی به افسران تجسس گفت:در خانه مرد ثروتمندی خدمتکار بودم و پسر 25 ساله ای به نام «فرهاد» که در ساختمان دیگری سرایداری می کرد چند بار از من پول قرض گرفت.


وی افزود:فرهاد یک روز موبایلم را گرفت تا با دوستش تماس بگیرد ولی دیگر گوشی را پس نداد.

چند روز بعد تماس گرفت و گفت سراغ یکی از دوستانش در خیابان مختاری رفته و اگر موبایلم را می خواهم باید به آنجا بروم.به او اعتماد کردم به خانه ای که نشانی اش را داده بود رفتم.


فرهاد و دوستش اما بی رحمانه به جانم افتادند،وحشیانه آزارم دادند و از جنایت کثیفشان فیلم و عکس گرفتند.دست آخر هم تهدیدم کردند اگر درباره این ماجرا به پلیس یا خانواده ام حرفی بزنم با پخش فیلم شیطانی، آبرویم را می برند.این البته پایان سیاه روزی هایم نبود؛چون جنایتکاران بارها از من باج گرفتند و... به دادم برسید،دیگر تحمل این زندگی نکبت بار را ندارم.


پلیس با چهره نگاری رایانه ای و شناسایی ساختمان مورد نظر، سرانجام فرهاد را ردیابی و دستگیر کرد.متهم 26 ساله، ابتدا خود را بی گناه خواند تا اینکه با مدرک های دادگاه پسند و شاکی رو به رو شد و چاره ای جز بیان حقیقت نیافت.


فرهاد در بازجویی ها به آزار شیطانی، فیلمبرداری و باجگیری از زن خدمتکار اعتراف کرده و این در حالی است که تجسس های افسران اداره آگاهی تهران برای بازداشت همدستش همچنان ادامه دارد.گزارش ایسکانیوز می افزاید،امروز پرونده به بازپرس روشن(رییس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27) سپرده شد تا دستور قضایی لازم صادر شود /.


[ پنج‌شنبه 7 بهمن‌ماه سال 1389 ] [ 14:41 ] [ امیر رسولی طهرانی Dr amirooz ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

افزایش آمار بازدید
تبلیغات امیروزشاپ
سشوار مسافرتی
موضوعات وب
تبلیغات امیروزشاپ
مودم بلوتوث کامپیوتر Bluetoth Modem
پیج رنک امیروزسافت
فروش ویژه

سیم کارت ریدر sim CARD reader برای خواندن شماره ها و sms از سیم کارت
تبلیغات

شارژر خورشیدی موبایل (سولار شارژر solar charger)
قالب بلاگفا حافظ پارس خودرو