امیروزسافت, دانلود رایگان نرم افزار و مقالات تخصصی پیراپزشکی . . . amiroozsoft
دانلود سریع و معرفی نرم افزار و مقالات تخصصی پیراپزشکی 
تبلیغات امیروزشاپ
موچین گوش و بینی Hygienic Clipper
نویسندگان امیروزسافت

امیر رسولی طهرانی Dr amirooz 810 میلاد 8 علی 2 فریبرز 15
امار امیروزسافت

تعداد بازدید ها: 1014201

بفرمایید

قطر به عنوان میزبان جام جهانی 2022 انتخاب شد.

نشست ویژه فیفا عصر پنج شنبه در زوریخ، مقر اصلی فیفا برگزار شد تا نام میزبان جام‌های جهانی 2018 و 2022 اعلام شود.

در این نشست که در هوای سرد و برفی زوریخ برگزار شد، جمعیت زیادی از چهره‌های ورزشی و سیاسی گرد هم آمده بودند. جروم والکه دبیرکل فیفا از سپ بلاتر دعوت کرد تا نتایج را اعلام کند. در بین چهره‌های مشهور افرادی مانند بیل کلینتون، فرانتس بکن باوئر، دیوید بکام و رومن آبرامویچ .. حضور داشتند.

رییس فیفا ابتدا نام روسیه را به عنوان میزبان جام جهانی 2018 اعلام کرد و سپس قطر به عنوان میزبان جام جهانی 2022 انتخاب شد.


http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/01/34/48/74/1344874%5ffull-lnd.jpg

نماینده‌ی قطر پس از انتخاب کشورش گفت: از این که کشور ما را باور کردید، متشکریم. جام جهانی در خاورمیانه رنگ و بوی دیگری خواهد داشت.


http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/01/34/48/85/1344885%5ffull-lnd.jpg

بلاتر هم پس از انتخاب قطر گفت: به فدراسیون و مردم قطر تبریک می گویم. امیدوارم شاهد جام جهانی خوبی در کشورهایی باشیم که تاکنون پایمان را به آنها نگذاشته‌ایم. روسیه در شرق اروپا و قطر در خاورمیانه. اولین بار است که عرب‌ها جام جهانی را برگزار می کنند.

قطر که برنامه‌ی بسیار گسترده‌ای برای میزبانی جام جهانی 2022 طراحی کرده از گزینه‌های اصلی میزبانی جام جهانی 2022 به شمار می رود. شبکه‌های تلویزیونی این کشور در زمان برگزاری جام جهانی تبلیغات گسترده‌ای برای میزبانی جام جهانی انجام دادند و از چهره‌های شناخته شده‌ی فوتبال دنیا مانند مسی، زیدان، گواردیولا، ریبری استفاده کردند. همچنان سامی الجابر یکی از شناخته‌شده ترین بازیکنان عربستان در سال‌های اخیر در این تبلیغات از میزبانی قطر حمایت می کرد.

برای بهتر باز شدن بلاگ توصیه میشود که از مرورگر fire fox استفاده شود

در صورت باز نشدن ادامه مطلب,روی ادامه ی مطلب کلیک راست کرده و بر روی open in new tab کلیک کنید تا به ادامه ی مطلب برویداین سومین بار بود که فیفا در یک روز نام میزبان دو دوره جام جهانی را اعلام می کرد. پیش از این در سال‌های 1946 و 1966 بود که فیفا این کار را انجام داده بود و در سایر دوره‌ها، تنها نام میزبان دوره‌ی بعد اعلام می شد. در آن سال‌ها کمیته‌ی اجرایی فیفا وجود خارجی نداشت و کنگره‌ای تشکیل می شد و در پایان نام میزبان جام جهانی را اعلام می کرد.

در سال 1946 در نشستی که در لوکزامبورگ برگزار شد برزیل و سوئیس برای میزبانی دو دوره جام جهانی برگزیده شدند. ابتدا قرار بود جام جهانی در سال‌های 1949 و 1951 برگزار شود، اما سرانجام مقرر شد این رویداد بزرگ فوتبال در سال‌های 1950 و 1954 برگزار شود. به این ترتیب برزیل به عنوان میزبان جام جهانی 1950 و سوئیس به عنوان میزبان جام جهانی 1954 انتخاب شدند.

سال 1966 دومین بار بود که برای میزبانی چند دوره از جام جهانی تصمیم گیری شد. در نشستی که در انگلیس برگزار شد، آلمان به عنوان میزبان جام جهانی 1974، آرژانتین به عنوان میزبان جام جهانی 1978 و اسپانیا به عنوان میزبان جام جهانی 1982 برگزیده شدند. نکته‌ی قابل توجه این بود که در سال‌های 1946 و 1966 که نام میزبان 5 دوره‌ی جام جهانی اعلام شد، تنها یک کشور نامزد برگزاری جام جهانی بود که در نهایت انتخاب شد.

حاشیه مراسم

* جمعیت بسیار زیادی بیرون از مقر فیفا از چند ساعت پیش از آغاز مراسم حضور داشتند و با تکان دادن پرچم حمایت خود را از کشورشان برای میزبانی جام‌جهانی نشان می دادند. تعداد زیادی کودکان قطری با در دست داشتن پرچم قطر و تصویر نقاشی شده این پرچم بر روی صورتشان در میان جمعیت حضور داشتند.

* در پارکی در نزدیکی مقر فیفا حدود 2 هزار نفر تجمع کرده بودند و بی صبرانه منتظر آغاز مراسم بودند.

* صفحه نمایش بسیار بزرگی در بیرون مقر فیفا قرار داشت که مراسم را به طور زنده پخش می کرد.

* تمام خیابان‌های منتهی به مقر فیفا به دلیل ترافیک سنگین و ازدحام جمعیت توسط پلیس بسته شده بود.

* بعد از اعلام نام روسیه به عنوان میزبان جام جهانی، مردم این کشور با بالا بردن پرچم و در آغوش گرفتن یکدیگر به شادمانی پرداختند.

* میهمانان دعوت شده، دو ساعت مانده به آغاز مراسم وارد مقر فیفا شده و هر یک جداگانه با شبکه الجزیره گفت و گوی کوتاهی انجام دادند.

* جمعیت بسیار زیادی در دوحه جمع شده بودند و مراسم را از زوریخ به طور زنده از طریق نمایشگر تماشا می کردند.

* گاری لینکر، دبیر کمیته‌ی میزبانی انگلیس در جملاتی کوتاه پیش از آغاز مراسم به اضطراب و نگرانی اذعان کرد و در عین خال گفت: لحظه‌ی بسیار حساسی است. شور و اضطراب عجیبی دارم، با این وجود ایمان دارم که انگلیس انتخاب می شود.

*میزبان‌های جام‌های جهانی در قرن 21

2002: کره جنوبی و ژاپن

2006: آلمان

2010: آفریقای جنوبی

2014: برزیل

2018: روسیه

2022: قطر


کارناوال شادی در دوحه به راه افتاد


پس از انتخاب قطر به عنوان میزبان جام جهانی 2022 مردم شهر دوحه به خیابان‌ها ریختند و به پایکوبی پرداختند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اجتماع عظیمی که در میدان اصلی دوحه تجمع کرده و به طور زنده مراسم انتخاب میزبان جام‌جهانی را از زوریخ تماشا می کردند، پس از شنیدن نام کشورشان از زبان سپ بلاتر رییس فیفا به جشن و پایکوبی پرداختند.

مردم در خیابان‌ها با پوشیدن پیراهن‌هایی با عنوان Doha 2022 شادمانی خود را از انتخاب کشورشان به عنوان میزبان جام جهانی 2022 نشان دادند.


Qataris watch the FIFA meeting in Zurich, ...

مردم قطر با در دست داشتن پرچم کشورشان به خیابان‌ها هجوم آوردند و با به صدا در آوردن بوق خودروهایشان به جشن و پایکوبی پرداختند.

قطری‌ها که گویا از قبل می دانستند به عنوان میزبان انتخاب خواهند شد، تمام پیش بینی‌ها را انجام داده بودند. مراسم رقص نور، پخش موزیک و برنامه‌های خاصی که در نظر گرفته شده بود بلافاصله از نمایشگری که مراسم به طور زنده پخش می شد به نمایش در آمد.

شبکه تلویزیونی الجزیره با پخش تصاویری از خیابان‌های دوحه، انتخاب قطر را برای میزبانی جام جهانی تصمیمی عاقلانه دانست و برگزاری رویدادی معتبر مانند جام جهانی را عامل رشد و گسترش فوتبال در آسیا و خاورمیانه دانست. گزارشگر این شبکه که بسیار به وجد آمده بود دوبار به اشتباه از انگلیس به عنوان میزبان جام جهانی 2018 یاد کرد.

قطر نخستین کشور عربی خواهد بود که میزبانی بزرگ‌ترین رویداد فوتبال جهان را بر عهده خواهد داشت. قطر در راه انتخاب میزبانی جام جهانی 2022 رقیبان قدرتمندی مانند استرالیا، آمریکا، کره جنوبی و ژاپن را پشت سر گذاشت. 


با امیروزسافت amiroozsoft هم سر گرم شوید و هم به راحتی فقط دانلود کنید


به قول معروف: تا مارو دارین سرگرمی و دانلود کم ندارین.
حتما نظر بدین تا در راستای پیشنهادات شما معایب خودمونو برطرف کنیم
با تشکر

[ شنبه 13 آذر‌ماه سال 1389 ] [ 13:02 ] [ امیر رسولی طهرانی Dr amirooz ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

افزایش آمار بازدید
تبلیغات امیروزشاپ
سشوار مسافرتی
موضوعات وب
تبلیغات امیروزشاپ
مودم بلوتوث کامپیوتر Bluetoth Modem
پیج رنک امیروزسافت
فروش ویژه

سیم کارت ریدر sim CARD reader برای خواندن شماره ها و sms از سیم کارت
تبلیغات

شارژر خورشیدی موبایل (سولار شارژر solar charger)
قالب بلاگفا حافظ پارس خودرو